توجه: لینک دانلود محصول بلافاصله پس از پرداخت توسط سیستم فعال و قابل دریافت می باشد.

کد نام فروشگاه پذیرنده نام محصول قیمت پیش فاکتور
1142 http://technomech.ir/ ترجمه مقاله مرز مارتنزيتي براساس اندازه گيري هاي مغناطیسي در نمودار WRC-1992 19500 تومان نمایش   چاپ
برای خرید باید ابتدا ایمیل خود را وارد نموده و مراحل بعدی خرید را انجام دهید
ایمیل : (ضروری)
شماره تلفن : (غیر ضروری)
بانک صادرکننده کارت شما :
پرداخت با همکاری : (امکان پرداخت با همه کارت های عضو شبکه شتاب وجود دارد)

محتوای این بسته شامل موارد زیر می باشد :

ترجمه مقاله مرز مارتنزيتي براساس اندازه گيري هاي مغناطیسي در نمودار WRC-1992
عنوان انگلیسی مقاله: A Martensite Boundary on the WRC-١٩٩٢ Diagram
عنوان فارسی مقاله: مرز مارتنزیتی، براساس اندازه گیری های مغناطسی و آزمون های خمیدگی لایۀ طولی برای نمودار WRC-١٩٩٢
دسته: مکانیک
فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ٢٣
ترجمه ی سلیس و روان مقاله آماده ی خرید می باشد.
_______________________________________
چکیده ترجمه:
خط  مرز مارتنزیت بالای از نمودار شافلر برای  فلزات جوش فولاد ضدزنگ را می توان به نمودار WRC-١٩٩٢ جابجا کرد. با اینحال، اندازه گیری های مغناطیسی و آزمون ها خمیدگی لایۀ طولی  فلزات جوش تطابق خوب و مفید با این مرز را نشان نمی دهد. بسیاری از ترکیبات رسوب اکی والان های کروم و نیکل کمتر از اکی والان مرز مارتنزیت جابجا شدۀ شافلر هچ گونه مارتنزیت رسوب شده را نشان نمی دهد و آزمون خمیدگی لایۀ طولی  ٢T را پشت سر می گذراند. براساس اندازه گیری های مغناطیسی و آزمون های خمیدگی تقریبا ١٠٠ ترکیب فلزی جوش که به صورت رسوبات قوسی غوطه ور تک عبور بر روی فولاد نرم ASTM A٣۶ بدست آمد، مرز مارتنزیتی جدیدی برای افزودن به نمودار WRC-١٩٩٢ پیشنهاد می شود. این مرز ترکیباتی که نسبت به مارتنزیت واکنش نشان نمی دهند و  آزمون خمیدگی لایۀ طولی  ٢T را پشت سر می گذرانند را از ترکیباتی که وجود مارتنزیت رسوب شده را نشان می دهند و در آزمون خمیدگی شکست می خورند، جدا می کند. از آنجا که منگنز در نمودار WRC-١٩٩٢ قسمتی از اکی والان کروم و اکی والان نیکل نیست،  خط مختص سطح Mn لحاظ شده در آزمون ها –تقربا ١%،  میباشدکه برای کلاد کردن (پوشاندن) قسمت اعظم فولاد ضد زنگ و موقعیت های اتصال فلزی غیرمشابه مناسب است. این خط احتمالا برای رسوباتی که محتوی Mn خیلی زیاد هستند،  نقش محافظتی ایفا می کند. 
کلیدواژه: مارتنزیت، فولاد ضدرزنگ، فلز جوش، نمودار WRC-١٩٩٢، پوشش(کلاد)، اتصال فلز غیرمشابه
مقدمه:
نمودار WRC-١٩٩٢ (مرجع ١) برای فلزات جوش فولاد ضد زنگ توسط موسسۀ بین المللی جوشکاری (IIW)به عنوان دقیق ترین و مرجح ترین نمودار تشکیل به منظور برآورد و پیش بینی فریت در فلزات جوش فولاد ضدزنگ فریتی- آستنیتی دولایه و ظاهرا آستنیتی به رسمیت شناخته شده است (مرجع ٢).  در نتیجه،  این نمودار با ASME Boiler and Pressure Vessel Code همراه با ضمیمۀ ١٩٩۴زمستان آن ثبت شد. علاوه بر صحت پیش بینی کنندگی بهتر از نمودار DeLong (مرجع ۴)،  نمودار WRC-١٩٩٢ گسترۀ پیش بینی را تا ماکسیسمم ١٠٠ FN گسترش می دهد. بااینحال، نمودار شافلر خیلی قدیمی (مرجع ۵) مطابق شکل ١،  همواره برا پش بینی فریت در پوشاندن (کلاد) و اتصال فلز غیرمشابه (مرجع ۶) در قسمت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.
  • فرمت : zip
  • حجم : 2.75مگابایت
  • شماره ثبت : 411

حق کپی رایت

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. «قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد»

پشتیبانی شما

در صورت نیاز به هر گونه پشتیبانی میتوانی از قسمت تماس با ما و یا شماره تلفن درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

عنوان محصولترجمه مقاله مرز مارتنزيتي براساس اندازه گيري هاي مغناطیسي در نمودار WRC-1992
توضیحات کوتاهمقاله ترجمه شده با عنوان مرز مارتنزيتي براساس اندازه گيري هاي مغناطیسي. 
نام بخش2
نام فایلA Martensite Boundary on the WRC-1992 Diagram.zip
کد فایل411
حجم فایل2.75مگابایت
قیمت محصول19500 تومان
×