توجه: لینک دانلود محصول بلافاصله پس از پرداخت توسط سیستم فعال و قابل دریافت می باشد.

کد نام فروشگاه پذیرنده نام محصول قیمت پیش فاکتور
825 http://7projeh.ir پروژه بررسی موقعيت نفت و گاز کشور در بازارهاي نفت و گاز جهان 9800 تومان نمایش   چاپ
برای خرید باید ابتدا ایمیل خود را وارد نموده و مراحل بعدی خرید را انجام دهید
ایمیل : (ضروری)
شماره تلفن : (غیر ضروری)
بانک صادرکننده کارت شما :
پرداخت با همکاری : (امکان پرداخت با همه کارت های عضو شبکه شتاب وجود دارد)

محتوای این بسته شامل موارد زیر می باشد :

پروژه بررسی موقعيت نفت و گاز کشور در بازارهاي نفت و گاز جهان
پایان نامه جهت اخذ درجه کارشناسی
عنوان کامل: بررسی و معرفی موقعیت نفت و گاز کشور در بازارهای نفت و گاز جهان
دسته: مهندسی نفت-مدیریت
فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات پروژه: ١٠٧
________________________________________________
بخشی از مقدمه:
١.میزان ذخایر بالفعل و بالقوه نفت خام کشور و تاثیر تزریق گاز بر آنها 
میزان ذخایر« نفت خام در جای» کشور حدود ۴۵٠ میلیارد بشکه تخمین زده می شود. از این میزان، تا پایان سال ١٣٨٠ جمعاً حدود ۵۴ میلیارد بشکه از مناطق خشکی و دریایی برداشت شده است. 
میزان ذخایر بالفعل نفت خام کشور با توجه به ذخایر کشف شده جدید، حدود ٣٧ میلیارد بشکه است. این رقم بر اساس گزارش های ارائه شده از مناطق خشکی و اطلاعات نگارنده از مناطق دریایی است. ارقام رسمی ارائه شده  با توجه به حجم میعانات گازی و حجم نفت خام بالقوه از حدود ٩٢ میلیارد بشکه تا ١٣٠ میلیارد بشکه بوده است. 
میزان ذخایر بالقوه نفت خام ( برداشت ثانویه) کشور حدود ۵٠ میلیارد بشکه است. این رقم، حدود ۵ میلیارد بشکه نفت قابل بهره برداری- که در ۵٠ تاقدیس شناخته شده کوچک، واقع شده است ـ را شامل می¬شود که هنوز حفاری اکتشافی در آنها شروع  نشده است؛ ۴۵ میلیارد بشکه دیگر نیز در مخازن نفتی شناخته شده واقع شده است. 
تنها راه بالفعل نمودن حدود ۴۵ میلیارد بشکه نفت موجود در مخازن ایران، تزریق گاز به میزان لازم و کافی در آنهاست. میزان گاز مورد نیاز جهت تزریق در این مخازن به منظور بالفعل نمودن این ذخایر، حدود ٢٠ میلیارد پای مکعب در روز است. چنین حجمی از گاز مورد نیاز را می توان از ذخایر پارس جنوبی، پارس شمالی ( مخازن گاز کشف شده G و F واقع در خلیج فارس)، گازهای همراه که قسمت اعظم آن سوخته می شود و سایر مخازن گاز ایران تامین نمود. بر اساس محسبات مهندسی مخازن انجام شده قبل و بعد از انقلاب، به ازای تزریق ۵/٢ تا ۴ هزار پای مکعب گاز می توان یک بشکه نفت اضافی از مخازن نفتی ایران به دست آورد. 
بنابراین اگر قیمت نفت را حدود ٢۴ دلار برای هر بشکه فرض نماییم « قیمت سایه ای» هزار پای مکعب گاز، حدود ۶ تا ١٠ دلار است. قیمت گاز صادراتی ایران به ترکیه بر اساس قیمت نفت ٢۴ دلار، کمتر از ٣ دلار برای هر هزار پای مکعب در نظر گرفته شده است، ضمن آنکه فاصله آن حدود ١٠٠٠ کیلومتر دورتر از محل تزریق است. علاوه بر این، باید به این نکته توجه کرد که گاز تزریقی برای نسل های آینده باقی خواهد ماند.
  • فرمت : zip
  • حجم : 0.54مگابایت
  • شماره ثبت : 505

حق کپی رایت

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. «قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد»

پشتیبانی شما

در صورت نیاز به هر گونه پشتیبانی میتوانی از قسمت تماس با ما و یا شماره تلفن درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

عنوان محصولپروژه بررسی موقعيت نفت و گاز کشور در بازارهاي نفت و گاز جهان
توضیحات کوتاههدف از انجام این پروژه بررسی و معرفی موقعيت نفت و گاز کشور در بازارهاي نفت و گاز جهان و مسائل مختلف حول این مبحث میباشد.
نام بخش3
نام فایلmo-naft-gaz8z2.zip
کد فایل505
حجم فایل0.54مگابایت
قیمت محصول9800 تومان
×